meteor / Skład zespołu 

Historia zespołu

Zespół działa nieprzerwanie od początku lat 80-tych. Z pierwotnego składu zostali Wiesław i Czesław, którzy grają ze sobą już od ponad 30 lat. Mirosław dołączył w roku 2007 (grając poprzednio - od prawie 35 lat - na weselach z innym zespołem, notabene najbardziej chyba zasłużonym na Olkuskim terenie), natomiast Piotr jest w zespole od roku 2005 (wcześniej - od 1992 roku - grał z innymi zespołami na weselach w okolicach Nowego Targu - Hej!). Ostatnimi czasy zespół sukcesywnie wymienił cały sprzęt nagłaśniający na nowy (i oczywiście znacznie lepszy).

Poza działalnością w zespole Meteor niektórzy członkowie zajmują się profesjonalnie muzyką rozrywkową.

Zespół gra muzykę na żywo, nie pomagając sobie dyskietkami ani innymi rodzajami półplaybacków. Nagłośnienie firm JBL , Yamaha , Peavey , Fender , Gallien Krueger i Mesa Boogie oraz instrumenty renomowanych firm takich jak  Roland , Korg , czy Fender  gwarantują doznania muzyczne na najwyższym poziomie. Głosy docenione przez publiczność kilku pokoleń gości weselnych nie wymagają chyba dalszej rekomendacji. Długoletni staż zarówno poszczególnych muzyków, jak i całego zespołu, gwarantuje z kolei bogactwo i różnorodność repertuaru oraz profesjonalny poziom wykonywanych utworów. Najlepszym dowodem na to jest częstotliwość, z jaką musimy udowadniać, że gramy na żywo i nie używamy żadnych półplaybacków ani samograjów.

 

Skład zespołu

Mirosław - gitara elektryczna, śpiew, kierownik d/s repertuaru

Wiesław - instrumenty klawiszowe, śpiew, kierownik d/s administracyjnych

Czesław - perkusja, śpiew, kierownik d/s rozrywki

Piotr - gitara basowa, kierownik d/s technicznych

Na życzenie, możliwy dodatkowo instrument dęty (saksofon) i/lub wokalistka.

Zespół posiada kolorowe oświetlenie dyskotekowe, podkreślające taneczną atmosferę imprezy.
Sprzęt używany przez zespół oferuje moc wystarczającą do nagłośnienia nawet dużych sal i imprez plenerowych (Yamaha +JBL 2x1000 W), jednocześnie oferując świetne brzmienie i wysoką jakość dźwięku zarówno na imprezach tej wielkości, jak i w przypadku małych, kameralnych uroczystości na niewielkich salach.

   

. . . . .

Copyright ©2006&2007 by Meteor

Kreator Stron www